Kompetencje i pasja. Specjalizuję się w kompleksowym doradztwie w zakresie CSR. Obszarze ten, to więcej niż moja profesjonalna wiedza i unikalne doświadczenie. To przede wszystkim pasja. Pasja, której poświeciłem sporą część życia. To również dyscyplina nie rozpraszania się. Koncentracja, kompetencje
i pasja. Dzięki nim mogę nie tylko konkurować, ale i wygrywać z najlepszymi.

Pragmatyzm i analityczne spojrzenie. Pomagam redefiniować strategie i procesy biznesowe zaangażowanie społeczne. Zależmy mi na tym by stawały się źródłem innowacji i wartości biznesowej. Pragmatyzm i silnie analityczne podejście pozwalają mi widzieć unikalną przewagę, tam gdzie inni widzą tylko płytki efekt wizerunkowy. Dostrzegać szanse tam gdzie inni widzą tylko koszty.

Zrozumienie problemów. Miałem okazję poznać świat dużych organizacji lepiej niż tylko z punktu widzenia zewnętrznego konsultanta. Dzięki temu potrafię zrozumieć problemy menedżerów i dostosować optymalne rozwiązania do realnych potrzeb.

Bezpośrednie zaangażowanie. Z szacunku dla Klientów, którzy proszą mnie o wsparcie, udzielam im go osobiście. Nie zlecam merytorycznej pracy asystentom. To kwestia uczciwości. To również mój wyróżnik na rynku.

Zaufanie największych marek. Jestem dumny z tego, że z większością Klientów współpracuję od lat. Ci sami menedżerowie najwyższego szczebla wracają
z kolejnymi zleceniami. Co więcej, polecają mnie innym.

Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego wsparcia w zakresie odpowiedzialnego zarządzania biznesem (CSR), zachęcam do kontaktu.
Zachęcam również do zapoznania się z ofertą wsparcia z mojej strony i referencjami.

O mnie

Dr Jacek Dymowski. Od 15 lat zajmuje się planowaniem strategicznym. Wyspecjalizowałem się w budowaniu strategii zrównoważonego rozwoju i wdrażaniu zasad społecznie odpowiedzialnego zarządzania w przedsiębiorstwach. W przeszłości zawodowo byłem związany z Arthur Andersen, Orange Polska (d. Telekomunikacja Polska) oraz Dominiką Kulczyk i Jackiem Santorskim. Obecnie pracuję jako niezależny doradca.

Learn More

Oferta

Proponuję kompleksowe i zindywidualizowane wsparcie tym, którzy poszukują innowacyjnego spojrzenia na społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR).  Tym, dla których CSR to nie tylko wizerunek, ale szansa na poprawę efektywności biznesowej w wymiarze ekonomicznym, społecznym lub środowiskowym. Tym, dla których liczy się budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej. Oferuję unikalne połączenie kompetencji z zakresu CSR z wiedzą i doświadczeniem z obszaru planowania strategicznego.

Learn More

Najczęstsze pytania

Zaufali mi